کمپرسور اسکرو CSH بیتزر (کامپکت اسکرو) چیلر،سردخانه

کمپرسور اسکرو CSH بیتزر (کامپکت اسکرو) – چیلر،سردخانه
کمپرسور اسکرو بیتزر

شرکت بیتزر علیرغم اینکه به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده کمپرسورهای برودتی شناخته میشود در تولید تجهیزات و قطعات جهت سیستمهای تهویه مطبوع و برودتی نیز فعالیت گستردهای دارد. ضمناً از طریق نرمافزارهای تحت اندروید و IOS نیز میتوان با اسکن QR code روی کمپرسور، اصالت آن را استعلام نمود. در سال بعد یعنی سال 1989 شرکت بیتزر، کارخانه دیگر خود را در کشور آمریکا احداث کرد. در سال 1954 با طراحی و تولید کمپرسور سیلندر پیستونی نوع بسته (Hermetic)، گامی دیگر در تولید کمپرسورهای برودتی برداشت. شرکت بیتزر در مجموعه Lumikko طراحی و تولید سیستمهای برودتی جهت صنایع حمل و نقل اعم از جادهای، دریایی و ریلی میباشد. بیتزر در Armaturenwerk altenburg Gmbh اقدام به طراحی و تولید انواع شیرها، سایت گلس، فلنج و فیتینگ، جهت صنایع تهویه مطبوع و سرمایشی نموده است. کمپرسور بیتزر محصولی از شرکت بیتزر (Bitzer) آلمان، بزرگترین تولید کننده کمپرسورهای برودتی جهت صنایع تهویه مطبوع و سرمایشی است. شرکتهای بزرگ و بنام تولید کننده چیلر و سایر تجهیزات تهویه مطبوع و سرمایشی در جهان، از مشتریان محصولات شرکت بیتزر میباشند. This content w​as gen erated by GSA​ C ontent Ge᠎ne rato r DEMO .

کمپرسور اسکرو بیتزر

کمپرسورها قلب سیستم های سرمایشی و خنک کننده محسوب می شوند از این رو پمپ های حرارتی و چیلرهای صنعتی و سیستم های تبرید از انواع هواسازهای مدرن و خارجی با بهترین مارک های جهانی نظیر بیتزر آلمان استفاده می کنند. تولید این نوع کمپرسور که در صنعت تهویه مطبوع و سرمایشی کاربرد بسیار زیادی دارد، تأثیر زیادی را در پیشرفت شرکت بیتزر گذاشت. در سال بعد کمپرسور نوع Transcritical را با مبرد Co2 تولید کرده و ارائه نمود و در سال 2003 برای پیشرفت در تکنولوژی و افزایش تولید انواع کمپرسور اسکرو، اقدام به احداث یک کارخانه جدید و مجهز در شهر روتنبرگ آلمان نمود. همه کمپرسورهای HS برای عملیات کنترل سرعت مناسب هستند. کمپرسور اسکرو بیتزر برای کاربردهای تجاری و صنعتی طراحی شده اند، این کمپرسورها برای گازهای HFC و CFC مناسب هستند و همچنین دارای کنترل ظرفیت مناسبی هستند. درمجموع برای کمپرسورهای R407c & R22(R404A,R507A) بهینه سازی برای کارکرد مبرد R134a در مدل های CSH & CSW صورت گرفته است. کمپرسور اسکرو سری جدید CSH بر اساس طراحی توسعه یافته اجزای نوآورانه کامپکت اسکرو Bitzer می باشد، که به عنوان استاندارد در سراسر جـهان شناخته شده است.  This  post h as been written with GSA Content G en erator​ Demover᠎si on!

اول طراحی و تولید کمپرسورهای اسکرو مدل Integrated frequency inverter و دوم خرید شرکت Lumikko oy فنلاند. بیتزر در سال 1992 اولین مدل از کمپرسورهای سیلندر پیستونی با پوسته آلومینیومی سبک جهت تهویه مطبوع و سرمایش در ناوگان حمل و نقل جادهای را روانه بازار کرد. شرکت بیتزر برای حضور مؤثرتر و جامع در بازار تهویه مطبوع و تبرید جهانی، اقدام به خرید شرکت Lodam electronics دانمارک در سال 2007 نمود. برای آشنایی بیشتر با انواع کمپرسورها میتوانید این مقاله را مطالعه کنید. از کمپرسورهای بیتزر (Bitzer Compressors) در تولید انواع مینی چیلر، چیلر تراکمی، پکیج یونیت، کندانسینگ یونیت و سردخانه استفاده میشود. چیلر بیتزر Bitzer اسکرو و پیستونی آلمانی چه ویژگی هایی دارد؟ پنج سال بعد یعنی در سال 1959 شرکت بیتزر موفق به تولید اولین کمپرسور سیلندر پیستونی نوع نیمه بسته (Semi hermetic) یا نیمه باز شد. جهت مشاوره و خرید انواع کمپرسورهای اسکرو با مشاورین فروش دی در تماس باشید و یا به قسمت محصولات کمپرسور اسکرو بیتزر وب سایت مراجعه کنید. یکی از مهمترین ویژگیهای یک روغن برودتی خوب این است که با انواع مبردهای موجود در سیکل تبریدی سازگاری مناسب را داشته باشد. مناسب برای استفاده در چیلرهای مایع صنعتی و پمپ های گرمایشی میباشند .

کنترل ظرفیت پیوسته مناسب سیستم های تک کمپرسوره و جاهایی که کنترل دقیق دمای آب برایشان حائز اهمیت است می باشد. به منظور کنترل ظرفیت پیوسته کمپرسور اسکرو، از دو یا سه شیر برقی استفاده می گردد که در این حالت شیر کنترل ظرفیت بصورت پالسی باز و بسته شده و باعث کنترل دقیق ظرفیت می گردد. یک سمت پیستون فنر و سمت دیگر فشار روغن است که فشار روغن در حالت کنترل ظرفیت مرحله ای توسط سه یا چهار شیر برقی (متناسب با مدل کمپرسور اسکرو) و در کنترل ظرفیت پیوسته توسط دو یا سه شیر برقی تنظیم میگردد. از کمپرسورهای اسکرو سری کامپکت معمولاً در ساخت چیلرهای تهویه مطبوع و سیستمهای رک جهت سردخانههای صنعتی با ظرفیت بسیار بالا استفاده میگردد. سپس پیستون پایین میرود و باعث فشرده سازی مبرد میگردد. این نوع روغن با داشتن ویسکوزیته استاندارد از رقیق شدگی بیش از حد روغن در سیستم جلوگیری مینماید و باعث میشود که روغن مدت زمان بیشتری در سیستم روغنکاری قطعات را انجام دهد. کمپرسور اسکرو دارای قطعات متحرک کمتری نسبت به نوع سیلندر پیستونی است و سرویس های دوره ای طولانی تری دارد. Data has been g᠎enerated with G SA Con᠎tent G enerator DEMO.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نانوایی قمی با شکاف های میلیاردی نقره داغ شد

ایسنا/ قم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از تعطیلی یک نانوایی بربری غیرمجاز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.