کمپرسور کامپکت بیتزر مشخصات لیست قیمت کاتالوگ

کمپرسور کامپکت بیتزر مشخصات لیست قیمت کاتالوگ
کمپرسور اسکرو بیتزر

کمپرسورهای کامپکت اسکرو بیتزر که در دو سری CSH یا سمی هرمتیک کامپکت و VSK یا هرمتیک کامپکت موجود میباشند، با طراحی منحصر به فرد خود دارای ابعاد کوچک ولی به نسب ظرفیت بالایی هستند، که برای استفاده در انواع سیستمهای تهویه مطبوع و برودتی در دماهای پایین و متوسط مناسب میباشند. کمپرسور اسکرو کامپکت بیتزر Bitzer در بازه های بالایی از دمای اواپراتور و کندانسور قابلیت استفاده دارد . در کمپرسورهای اسکرو در صورتیکه از مبردهای HFC استفاده میشود روغن BSE170 بیتزر و اگر از مبرد R22 استفاده میشود، روغن B320SH (یا B320SX) توصیه شده است. وزن کم، بازدهی بالا و سازگاری با انواع مبردهای رایج از دیگر ویژگیهای این کمپرسورهاست. کمپرسورهای باز اسکرو بیتزر، در دو سری OS.A مناسب برای مبرد آمونیاک و OS مناسب برای مبردهای فریونی با ظرفیتهای مختلف وجود دارند. سازگاری با نسبت تراکم پله ای(در حالت حداکثر و کم بار) برای توسعه برای کاتالوگ کمپرسور اسکرو بیتزر رنج های مختلف.

کمپرسور اسکرو بیتزر

کنترل نامحدود و یا کنترل اسلاید ولو ۴ مرحله ای در این کمپرسورها امکانپذیر است. پس از مرگ وی، پسرش در سال 1979 به ریاست بیتزر رسید که البته از آن زمان فعالیتهای بیتزر بسیار گستردهتر شد و امروزه این شرکت یکی از پیشگامان توسعه صنایع برودتی در دنیا بدل شده است. در آن زمان این شرکت 270 کارمند داشت و فروش 30 میلیون مارک آلمان (DM) را به دست آورد. او تا زمان مرگش در سال 1979، که بهمراه پسرش پیتر شافلر به موفقیت رسیده بود به عنوان رئیس باقی ماند. تنوع در ساختار و تکنولوژی تراکم و همچنین توان کمپرسورها باعث گردیده تا برای هر کاربری و ظرفیتی، کمپرسور مناسب آن وجود داشته باشد. وجود اینورتر باعث شده تا با کنترل فرکانس کمپرسور، ظرفیت کمپرسور به راحتی متناسب با دما کنترل شده تا در مصرف برق صرفهجوی شود. کمپرسور دستگاهی است، که با افزایش فشار مبرد اولاً انرژی لازم برای طی شدن سیکل را به مبرد میدهد، دوماً باعث افزایش دمای تقطیر مبرد میشود که با این کار مبرد بتواند در کندانسور و در دمای محیط مایع شود. کمپرسورهای سمی هرمتیک کامپکت اسکرو که مجهز به کنترل مکانیکی ظرفیت هستند ، مناسب برای استفاده در چیلرهای مایع صنعتی و پمپ های گرمایشی میباشند . This a᠎rt​ic᠎le h​as  been do ne with GSA C ontent G​enerat​or ​DE MO.

کمپرسور سمی هرمتیک کامپکت اسکرو بیتزر مجهز به کنترل مکانیکی ظرفیت و بازهی عملکردی بزرگ میباشد. کنترل ظرفیت کمپرسور اسکرو بیتزر اغلب به صورت هیدرولیکی توسط روغن انجام می شود . کنترل نامحدود و یا کنترل اسلاید ولو 4 مرحله ای در این کمپرسورها امکانپذیر است. کمپرسور های کامپکت اسکرو بیتز دارای مزیت های فراوانی مانند نصب آسان و کنترل ظرفیت4 مرحله پله ای است. به منظور استعلام لیست قیمت کمپرسور سمی هرمتیک کامپکت بیتزر و یا در صورت درخواست واردات موارد خاص که موجودی در داخل نمی باشد می توانید از طریق راه های ارتباطی با گذرگاه صنعت و تجارت در ارتباط باشید . براي کسب اطلاعات فنی، خريد یا دریافت لیست قیمت کمپرسور اسکرو بیتزر با ما تماس بگیرید. کمپرسورهای اسکرو با استفاده از دو محور مارپیچ که در موازات یکدیگر دوران میکنند، مبرد را به داخل خود کشیده، آن را فشرده کرده و سپس تخلیه میکنند. استفاده از کمپرسورهای اسکرو به دلیل توان و ضریب عملکرد بالا در ساخت چیلر و سیستمهای رک جهت سردخانهها، بسیار مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته است. این نوع کمپرسور ها با توجه به کاربرد جهانی در چیلر های با مایع هوا خنک و پمپ های حرارتی توسعه یافته اند. جهت مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید.

برای مشاوره می توانید با کارشناسان فنی گروه مهندسی مهراسپند تماس بگیرید. روغن بیتزر BSE170 برای کمپرسور هایی که با مبرد R134A و R407C کار می کنند مورد استفاده قرار می گیرد . در کمپرسورهای مدل csw برای کاربرد در چیلرهای تراکمی کندانس آبی(دمای کندانس پایین) مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین نیاز به کابل با قطر پایین تر و کنتاکتور کوچکتر دارد. درمجموع برای کمپرسورهای R407c & R22(R404A,R507A) بهینه سازی برای کارکرد مبرد R134a در مدل های CSH & CSW صورت گرفته است. درمجموع این کمپرسورها دارای مصرف انرژی بهینه هستند. درمجموع کنترل الکتریکال و گردش روغن بسیار ساده است. شرکت بیتزر یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده کمپرسور و تجهیزات مورد استفاده در صنایع برودتی است. برخلاف کمپرسورهای نیمه بسته و باز HS & OS این مدل از کمپرسورها می توان برای کاربردهای تجاری و صنعتی استفاده کرد و نصب و راه اندازی بسیار ساده ای دارند که توضیح داده خواهد شد. قسمت اصلی این کمپرسورها دو روتور است(روتور نری و مادگی) که در هوزینگ بسته ای ثابت شده اند. شرکت بیتزر یکی از بزرگترین و پیشروترین شرکتهای فعال در حوزه صنایع برودتی و تهویه مطبوع است، که تولیدات اصلی آن انواع کمپرسورهای برودتی میباشد.  Po᠎st w᠎as g​en᠎erated by GS᠎A Conten t  Ge᠎ne rator DEMO​.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.