گرامیداشت هفته جوان، شناخت جوانان است

ایسنا/ فارس وزیر ورزش و جوانان گفت: مستندسازی موارد ضروری و گرامیداشت هفته جوان، شناخت جوانان است.

سیدحمید سجادی شامگاه چهارشنبه 25 اسفندماه در همایش روز جوان که در سالن همایش شورای شهر شیراز برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد نیمه شعبان اظهار داشت: استاندار فارس یاور و جوان مومن است چرا که جوانترین مدیرکل استان فارس است.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره کل ورزش و جوانان فارس، سجادی گفت: پس از 9 سال، دیروز شورای عالی جوانان برگزار شد و قدم های خوبی برداشته شد.

سجادی افزود: همه ما می توانیم در گام دوم مسئول باشیم و برنامه ریز و مجری باشیم زیرا بیانیه گام دوم تعبیر دارد و باید عمیق زندگی کنند.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه اصول تربیت در ورزش چهار بعد دارد، گفت: یکی از اصول آموزش، مستندسازی، آزادی، اصل اجتماع است که لازمه رشد جامعه است.

وی با اذعان به اینکه ما تولدها، ایام بسیج، ایام طبیعت و انواع مناسبت ها داریم، گفت: باید کار را مستندسازی کنیم و هفته جوان را با شناخت جوان جشن بگیریم.

سجادی با اشاره به اینکه استانداران فارس ورزشدوست هستند، گفت: استاندار فارس در سخنانی پیش از برگزاری همایش موافقت کرد مجموعه ای از برنامه ها در استان فارس برگزار شود تا در فارس به عنوان الگویی برای سایر استان ها برنامه ریزی و اجرا شود. .

گرامیداشت هفته جوان، شناخت جوانان است

بیایید سعی کنیم جوانان ناامید را به خط پایان برسانیم

معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان همچنین با طرح این سوال که ورزش در بیانیه گام دوم چیست؟ بیانیه: اگر تیم دوومیدانی را در دو ماراتن در نظر بگیرم و یک ورزشکار یک مایل از خط پایان بنشیند و استراحت کند در حالی که عده ای زباله می اندازند و سروصدا می کنند و حرف های بد می زنند، اما مربی به ورزشکار می گوید که امید می دهد و آنجا می گوید. چیزی باقی نمانده است

وحید یامین پور ادامه داد: خط پایانی که به آن نزدیک شده ایم و رهبر انقلاب مبدأ و سرنوشت و رقبا را می بینند بسیار ارزشمند است و ملت ما 43 سال است که همه تحریم ها و فشارها را پشت سر گذاشته و اکنون خسته شده است. تفاوت کسانی که امید دارند و امیدی ندارند در آخرین مایل مشخص می شود.

یامین پور گفت: تلاش ما این است که جوانان خسته از این ویروس ناامید را تشویق کنیم و آن را به خط پایان برسانیم تا این مدال را به ملت ایران تقدیم کنیم.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.