گیج ویکا آلمان (3)

گیج ویکا آلمان
گیج ویکا , گیج فشار ویکا

این گروه از محصولات ویکا شامل مدلهای مختلفی میشوند که امکان تغییر در اندازه صفحه آنها وجود دارد. مانومترهای برند ویکا به صورت عقربه ای یا آنالوگ، به هدف اندازه گیری و نمایش فشار خطوط طراحی میشوند. مانومتر برند ویکا WIKA جهت اندازه گیری و نمایش فشار خطوط طراحی و بصورت آنالوگ یا عقربه ای تولید می گردد. مانومتر ویکا یک نمونه از صدها برند این محصول است. مانومتر های ویکا در صفحات ۶۳ و ۱۰۰ و ۱۶۰ میلیمتر تولید می گردد. برای مشاهده تغییرات فشار در سیستم های لوله کشی و یا مخزن از گیج فشار استفاده می شود. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار لوله بردون ویکا 111.12 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار دیجیتال ویکا CPG 500 مراجعه فرمایید. برای مشاهده سایر اطلاعات این مدل به کاتالوگ گیج فشار لوله بردون ویکا 111.10 مراجعه فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی رایگان می توانید با ما در تماس باشید.

گیج فشار ویکا

اما دریافت نتیجه نهایی مقدار فشار بسته به نوع فشار سنج متفاوت است؛ مثلا فشار در برخی از فشارسنجها بوسیله حرکت عقربه بدست میآید و در نوع دیجیتالی و مدرن آن توسط دادههای دیجیتالی در اتاق کنترل دریافت میشود. برای خرید پرشر گیج یا مانومتر ویکا و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت گیج فشار ویکا با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا تماس بگیرید. محصولات این شرکت در صنایع مختلفی کاربرد مفید دارند، که هر یک از این صنایع دارای شرایط محیطی متفاوتی هستند. گیج فشار ، تست گیج عقربه ای ویکا مدل WIKA 232.30 از جمله مهمترین کمیت های مورد اندازه گیری در واحد های صنعتی، کمیت فشار می باشد، بگونه ای که برای تعین نوع تجهیزات ابزار دقیق معمولا یکی از آیتم هایی که همواره مورد سوال است ، فشار سیستم و در نتیجه ماکزیمم فشار قابل تحمل آن می باشد.از اینرو همواره نیازمند تجهیزاتی هستیم تا با توجه به شرایط محیطی و استاندارد های مربوط بتوانند فشار سیستم را اعلام کنند و با توجه به آن عمل می کنند. معمولاً پرشر گیجهای ویکا به طور کامل از جنس استیل هستند اما ممکن است نوع استیل به کار رفته در آنها با یکدیگر متفاوت باشند و استحکام مکانیکی و مقاومت خوردگی متفاوتی داشته باشند.

اما شرکت ویکا برای هر کدام از محصولات خود مدل خاصی در نظر گرفته است که شما میتوانید انتخاب خود را بر مبنای همین معیار هم انجام دهید. از این محصول برای اندازه گیری فشار از ۰ تا ۴۰۰ بار استفاده میشود و امکان اتصال آن به دیافراگم هم وجود دارد. محتوای روغنی محفظه ها معمولاً با گلیسیرین یا سیلیکون پر میشود. همچنین گیج لوله بردون ویکا با گلیسیرین پر شده است و در برابر ارتعاشات و فشار ها و لزرش مقاوم می باشد. از ویژگیهای منحصر بفرد گیج فشار ویکا ۲۳۳.۵۰ این است که قادر است محدوده فشار ۰ تا ۱۶۰۰ بار را اندازه گیری نماید، دارای بدنه استیل و مقاوم در برابر خوردگی است و از قسمت زیر و پشت امکان اتصال به سیستم برای اندازه گیری فشار را دارد. قیمت پرشر گیج: با توجه به فاکتورهای مختلفی مانند اندازه صفحه نمایش و متریال به کار رفته در ابزار گیج فشار و همچنین سایر فاکتورهای موثر در ساخت آن، طبیعی است که قیمت آنها با یکدیگر متفاوت باشد و شما باید ابزار را با توجه به بودجه تعیین شده برای پروژه انتخاب کنید. پرشر گیج ویکا مدل 232.50.100 ساخت آلمان صفحه 10 سانت با متریال استنلس استیل است.

حسگر بوردن این مدل در محدوده رنج کاری تا ۷۰ بار به شکل تایپ-C و بالاتر از آن به شکل مارپیچی(Helical) ساخته شده است.لازم به ذکر است کلاس دقت این ابزاردقیق ۲.۵ است. از موارد کاربرد مانومتر ارزان قیمت ویکا مدل 232، میتوان به تجهیزات ایمنی فزاینده، با مایع پر شده برای کاربرد های با ضربان بالا فشار و ارتعاشات دینامیکی، مناسب برای رسانه های فشار گازی و مایع، فرآیند صنعتی نظیر شیمیایی و پترو شیمی ، نیروگاه های انرژی ، تکنولوژی محیط زیست زیست، ماشین سازی و هواپیما سازی اشاره داشت. گیج فشار ویکا به عنوان یکی از محبوبترین و با کیفیتترین محصولات موجود در حوزه ابزار دقیق شناخته میشود که کیفیت کار آن برای مهندسین و پیمانکاران پروژههای صنعتی ثابت شده است. گیج فشار ویکا 232.50 و 233.50 با قطر 63 میلی متر در حالت ثابت 4/3، در حالت نوسانی 3/2 و در مدت زمان کوتاهی کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند.  C᠎on᠎tent has be en g᠎en erated by GSA Cont en t ᠎Ge᠎nera​tor  DEMO!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.