2 شرکت فناوری و دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه گواهی استاندارد انطباق دریافت کردند


ایسنا/ کرمانشاه در اولین کمیته ارزیابی گواهی انطباق ویژه محصولات و فناوری دانش بنیان که در هیئت مدیره کل استاندارد کرمانشاه برگزار شد، شرکت دانش بنیان شادرام شیمی و واحد فناوری ایمان آزما نوین اندیشه موفق به اعطای گواهینامه انطباق COP شدند.

محمودرضا نیازی مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه در این نشست با اشاره به صدور این گواهینامه ها برای این شرکت های دانش و فناوری در کرمانشاه افزود: یکی از مولفه های جهش تولید استفاده از ظرفیت شرکت هاست. مبتنی بر دانش». خود محصولات این گواهینامه ها را درخواست می کنند.

وی گفت: «هیدروفلوریک اسید» و همچنین «خط تست ترمز» از محصولات شرکت های فناور و دانش بنیان استان هستند که با طی مراحل اخذ گواهی انطباق در کرمانشاه توانستند این گواهی را دریافت کنند.

نیازی تصریح کرد: شرکت های دانش بنیان باید قبل از تولید انبوه، گواهی گواهی دانش نماد را دریافت کنند تا برای تسهیل فرآیند جذب سرمایه گذار و به تولید انبوه محصول خود، قبل از اخذ مجوز استاندارد، گواهی انطباق یا گواهی محصول داشته باشند.

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه
وی در ادامه با بیان اینکه یکی از استان های پیشرو در اعطای گواهینامه استاندارد برای شرکت های دانش بنیان و استاندارد هستیم، ادامه داد: تمام تلاش خود را برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و تولید و اشتغال در استان انجام می دهیم.

سیامک آزادی رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه که به صورت مجازی در این جلسه حضور داشت با اشاره به انتصاب سال 1401 به عنوان تولید کننده، دانش بنیان، اشتغال زایی تصریح کرد: تمایل به همکاری با همه دستگاه ها برای توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان. ما پایه و تکنولوژی هستیم.

وی ادامه داد: چشم انداز حمایتی اداره کل استاندارد استان از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور همواره در کشور پیشرو بوده است و انتظار دارم امسال این برنامه گسترش یابد.

آزادی تصریح کرد: این گواهینامه ها در رونق کسب و کار، فروش و صادرات شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور بسیار موثر است.

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه در پایان با بیان اینکه به زودی دفتری در برج پارک علم و فناوری برای ارتباط مستمرتر بین واحدهای فناوری و دانش به اداره کل استاندارد اختصاص می یابد، افزود: توسعه دانش اقتصاد مبتنی بر استان خواهد بود.

شرکت دانش بنیان شادرام شیمی تنها تولید کننده HF در کشور است که از سال 89 به عضویت پارک علم و فناوری کرمانشاه درآمده و این محصول را به کشورهای عراق، ارمنستان، ترکیه، سوریه و آذربایجان صادر می کند.

همچنین شرکت نوین اندیش ایمان آزما یکی از واحدهای فناور است که از سال 1376 به عضویت پارک علم و فناوری درآمده و تنها تولید کننده خطوط تست ترمز خودروهای سبک در استان می باشد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.